Аудиторская фирма «Бухгалтер»
 

Качество основанное на квалификации

Налоговые новости

07.05.2013

До уваги фізичних осіб – власників об’єктів житлової нерухомості

До уваги фізичних осіб – власників обєктів житлової нерухомості

           

ДПС нагадує, що з 1 січня 2013 року набрала чинність стаття 265 Податкового кодексу України, відповідно до якої введено в дію новий місцевий податок – на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Платники вказанного податку, є зокрема, фізичні особи, в том числі нерезиденти, які є власниками обєктів житлової нерухомості.

 

Не спалачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

 

1. Фізичні особи, які мають у власності лише одну квартиру, житлова площа якої не перевищує 120 кв. м.

2. Фізичні особи, які мають у власності  лише один житловий будинок, житлова площа якого не перевищує 250 кв. м.

3. Фізичні особи, які мають у власності  одну квартиру, житлова площа якої не перевищує  120 кв. м. та один садовий (дачний) будинок.

4. Фізичні особи, які мають у власності  один житловий будинок  житлова площа якого не перевищує 250 кв. м. та один садовий (дачний) будинок.

5. Багатодітні сім’ї та прийомні сім’ї, у яких виховується  троє та більше дітей,які          мають у власності лише одну квартиру, незалежно від її площі.

6. Багатодітні сім’ї та прийомні сім’ї, у яких виховується  троє та більше дітей, які мають у власності лише  один будинок, незалежно від його площі.

7. Фізичні ососби, які мають частку однієї квартири, яка перебуває у спільній частковій власності кількох осіб (або у спільній сумісній власності кількох осіб і поділена між ними в натурі), якщо така частка не перевищує 120 кв. м.

8. Фізичні ососби, які мають частку одного житлового будинку, який перебуває у спільній частковій власності кількох осіб (або у спільній сумісній власності кількох осіб і поділена між ними в натурі), якщо така частка не перевищує 250 кв. м.

9. Фізичні ососби, які мають у власності житловий будинок або квартиру, які розташовані в зонах відчуження  та безумовного (обов’язкового) відселення, незалежно від кількості об’єктів житлової нерухомості та їх площі.

ДПС 


Возврат к списку